Aritma Pay og Control
Vår samarbeidspartner Aritma leverer løsninger som enkelt kan integreres med ditt ERP-system. Med Pay integreres ERP-løsningen med banken din og du kan enkelt ta hånd om betalinger direkte i systemet. Med Control får du automatisk avstemming av kontoene dine.

Gjør det enkelt å utveksle data til og fra bank
Vår samarbeidspartner Aritma leverer løsningen Pay, som forenkler prosessen med elektroniske banktjenester mellom regnskapssystem og bank. Aritma har over 5000 små og store brukere av systemet og er et sikkert valg når du skal velge å integrere dine betalingsløsninger mot bankene. Trenger du hjelp til å få regnskapsprogrammet ditt til å utveksle data til/fra bank, eller at rutinene dine rundt betalingsformidling er basert på manuelle rutiner og vil gå over til en mer automatisert løsning? Da er dette løsningen for deg.
Muligheter med Pay:
- Betalingsformidling
- Konvertering
- Fakturering
- Korttransaksjoner
- Splitting og Samling
- Valutakurser
Automatisk avstemming
Control brukes til automatisk avstemming av alle typer konti og data. Programmet enkelt å komme i gang med, og er også fleksibelt og avansert nok til å dekke alle de avstemmingsutfordringene din bedrift har. Systemet er tilpasset alle regnskapssystem og banker. Control har en lav brukerterskel som gjør det enkelt å komme i gang.
Noen av bruksområdene til Control:
- Bankavstemming
- Balansekonti / Interimavstemming
- Valutaavstemming
- Momsavstemming
- Avstemming av kunde-/leverandørreskontro
- Avstemming av konti på tvers av egne selskaper
- Avstemming av alle typer bank-/kredittkort
Vil du ha mer info? Send inn skjemaet så kontakter vi deg
Aktuelt
Se alt aktuelt